A BME, a Pro Progressio Alapítvány és az Élet és Tudomány Cikkpályázata 2023 - Ünnepélyes díjátadó

Időpont:
2023. szeptember 18. 15:00
Helyszín:
BME K épület, Oktatói Klub (I./97.)
Kategória:
Ünnepség
Szervezés:
BME-egyetem
Kapcsolattartó:
Rektori Kabinet

Oktatói-kutatói kategória:

1. díj: Dr. Fekete-Kertész Ildikó: Bolhából elefántot? „Ritkaságok” a hulladékban – Értékteremtés fenntartható módon (BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar, Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék)
Fenntarthatóság alkategória

2. díj: dr. Tóth János, dr. Lakatos András Borús jelenből a napos jövőbe – Fenntartható közlekedés megteremtése okos megoldásokkal és társadalmi tudatossággal (BME Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar, Közlekedéstechnológiai és Közlekedésgazdasági Tanszék)
Fenntarthatóság alkategória

2. díj: Németh Renáta: Élelmi rostok szerkezetalakító szerepének azonosítása gluténmentes gabona és álgabona alapú élelmiszermátrixokban (BME, Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar, Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék)